انتقال بیماران اعصاب و روان

۲
(۳)
کلینیک روانپزشکی

انتقال بیماران اعصاب و روان

انتقال بیماران اعصاب و روان به کلینیک ترک اعتیاد طلوع

بیماران اعصاب و روان به دلیل صدمات وارد شده بر مغز، واکنش های مختلفی نسبت به محرک ها دارند که باعث می شود تا خانواده ها توانایی انتقال آنان به مرکز درمانی را نداشته باشند. به همین جهت از دیگر خدمات کلینیک ترک اعتیاد، روانپزشکی و اعصاب و روان طلوع، می توانیم به انتقال بیمار اعصاب و روان به کلینیک با آمبولانس خصوصی اشاره کنیم.

درمان بیماران اعصاب و روان، مراحل گوناگونی دارد اما همه آنها در گروی انتقال صحیح بیمار اعصاب و روان به کلینیک می باشد. که با توجه به اهمیت این موضوع به همت متخصصین، پزشکان و تیم روانشناسی ترک اعتیاد و روانپزشک متخصص انتقال بیماران اعصاب و روان در کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان طلوع به کمک تیم انتقال حرفه ای انجام می شود.

مرکز ترک اعتیاد

انتقال بیمار اعصاب و روان

کدام بیماری های اعصاب و روان نیاز به بستری دارند؟

یکی از متداول ترین سوالات خانواده های بیماران اعصاب و روان از مشاورین کلینیک روانپزشکی و ترک اعتیاد طلوع در این خصوص می باشد و ضروری است که بدانید:
بیماری های اصلی اعصاب و روان را روان پریشی می گویند و بیماران مبتلا به آن توانایی احساس واقعیت را ندارد. َاین بیماری ها به چند نوع تقسیم می شوند که روان گسیختگی یا اسکیزوفرنی، سوء ظن شدید یا پارانوریا و روان پریشی افسردگی-سرخوشی از اصلی ترین آنها می باشند که در ادامه به معرفی مختصر آنها خواهیم پرداخت.

 اسکیزوفرنی

بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی در دنیای خیالی خود زندگی میکنند و ارتباطی با دنیای خارجی ندارد.

پارانوریا

بیماران مبتلا پارانوریا بدون به همه چیز مشکوک هستند و زندگی آنها در چهارچوب توهمات سپری می شود.

افسردگیسرخوشی

این بیماری، با نام Manic-Depression نیز شناخته می شود، باعث افسردگی ژرف و هیجانات شدید در افراد مبتلا می شود.

بیماری هایی که به معرفی آنها پرداختیم، اصلی ترین بیماری های اعصاب و روان هستند اما خوشبختانه به لطف پیشرفت علم شریف پزشکی، با تشخیص به موقع و مراجعه به موقع به کلینیک روانشناسی و روانپزشکی و بستری در مراکز درمانی قابل درمان هستند و به همین علت است که مشاورین، تیم پزشکی، روانشناسی و روانپزشک کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان طلوع، از انتقال بیمار تا زمان بهبودی کامل همراه شما خواهند بود.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رای شما ثبت شود

میانگین آرا ۲ / ۵٫ شمارش آرا: ۳

رایی یافت نشد. اولین نفری باشید که رای میدهید.