کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوع

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوع، بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد و درمان اختلالات اعصاب و روان کشور

کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی طلوع، بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد کشور با مجوز بستری شبانه روزی از وزارت بهداشت و درمان می‌باشد. فعالیت این مرکز در زمینه‌ خدمات ترک اعتیاد بصورت سم زدایی تدریجی و سم زدایی فوق سریع UROD و ارائه خدمات روانپزشکی و روانشناسی به بیماران اعتیاد و اعصاب و روان می باشد و به منظور حفظ سلامتی بیمار و ارائه هرچه بهتر خدمات، خدمات درمانی در مرکز ترک اعتیاد طلوع تحت نظارت تیم روانشناسی و روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و بهترین متخصصین نورولوژی، قلب، داخلی، بیهوشی و عفونی انجام می گیرد.

کلینیک ترک اعتیاد طلوع، ارائه دهنده بهترین روش ترک و درمان اعتیاد در کشور

وجه تمایز کلینیک ترک اعتیاد طلوع نسبت سایر مراکز درمانی بهره گیری از بهترین روش درمانی و دانش روز دنیا برای درمان اعتیاد می باشد. درمان اعتیاد در کلینیک طلوع بدون استفاده از هیچگونه شبه مخدری انجام می شود و برای درمان بیماران، تنها از داروهای ضد مخدر که مصرف آنها هیچگونه عوارضی برای مصرف کننده ندارد استفاده می شود.

سم زدایی تدریجی و سم زدایی فوق سریع از دیگر خدمات ارائه شده در مرکز ترک اعتیاد طلوع می باشد که تحت کنترل روانپزشک اعتیاد و تیم روانشناسی انجام می گیرد و طی آن وضعیت سلامتی بیماران بصورت روزانه توسط روانشناسان بررسی و به روانپزشک گزارش می شود.

همچنین در طول درمان و بعد از ترخیص، جلسات مشاوره ای خصوصی و در صورت نیاز خانواده درمانی و یا گروه درمانی برای بیماران برگزار می شود.

ارائه بهترین خدمات مشاوره ای

بهره مندی از نظر مجرب ترین و دلسوز ترین روانشناسان در این مجموعه باعث ارائه علمی ترین روش های درمانی و با توجه به وضعیت سلامت جسمانی و روانی بیماران می شود چرا که مبنای کار در کلینیک ترک اعتیاد طلوع بر پایه صداقت و تعهد می باشد و تمامی پرسنل موظف به رعایت آن می‌باشند.
این ویژگی باعث می شود تا بیماران حتی بعد از ترخیص نیز رها نشوند و برای کنترل حالت های روحی و روانی خود بصورت منظم به جلسات مشاوره ای مراجعه نمایند.
۳
(۱)

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رای شما ثبت شود

میانگین آرا ۳ / ۵٫ شمارش آرا: ۱

رایی یافت نشد. اولین نفری باشید که رای میدهید.