ترک قرص ضد اضطراب

کلینیک ترک اعتیاد

ترک قرص ضد اضطراب

قرص ضد اضطراب چیست؟

متاسفانه به دلیل تنش های روزمره زندگی بسیاری برای حفظ آرامش خود به دنبال آن افزایش بهره وری خود از زندگی اقدام به مصرف داروها و قرص ضد اضطراب و ضد افسردگی می کنند، این داروها تنها ممکن است برای مدت کوتاهی باعث آرامش بیمار شوند اما در مدت کوتاهی باعث اعتیاد و وابستگی می شوند که خود عوارض متعددی برای مصرف کننده به همراه دارد. مصرف داورهای ضداضطراب و ضد افسردگی همچون سیتالوپرام، سرترالین، اسنترا و فلوکستین عوارض متعددی برای مصرف کننده به همراه دارد که در ادامه به معرفی برخی از اصلی ترین عوارض خواهیم پرداخت.

رفع وابستگی و ترک قرص اضطراب نیازمند دریافت خدمات روانپزشکی می باشد به همین جهت ضروری است که در کلینیک ترک اعتیاد انجام بگیرد به همین منظور ترک قرص ضد اضطراب در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره تحت نظر مجرب ترین تیم روانشناسی و روانپزشک ترک اعتیاد انجام می گیرد.

کلینیک ترک اعتیاد

عوارض قرص ضد اضطراب

عوارض جانبی مصرف داروهای ضد اضطراب

اختلال بینایی

عدم کنترل ادرار

کاهش شدید فشار خون

خواب آلودگی و اختلال خواب

اختلال در سیستم گوارشی و یبوست

اما این عوارض تنها بخش کوچکی از عوارض مصرف این مخدر می باشد که می توانند زندگی مصرف کننده را بطور کلی مخل کنند به همین جهت و به منظور جلوگیری از بروز این علائم بهتر است هرچه زودتر اقدام به ترک قرص ضد اضطراب در مرکز ترک اعتیاد کنید. ترک قرص ضد اضطراب در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره تحت نظر مجرب ترین تیم روانشناسی، روانپزشک ترک اعتیاد و متخصصین علوم اعصاب شناختی انجام میگیرد و به بیماران این فرصت را می دهد تا در طول درمان علاوه بر درمان وابستگی جسمانی به اصلاح چهارچوب های ذهنی خود نیز بپردازند.

کلینیک ترک اعتیاد

ترک قرص ضد اضطراب

ترک قرص ضد اضطراب

اعتیاد به قرص ضد اضطراب علاوه بر وابستگی جسمانی، وابستگی روانی زیادی نیز ایجاد می کند به همین جهت درمان و ترک آن نیازمند دریافت خدمات مشاوره ای می باشد و باید حتما در مرکز ترک اعتیاد انجام بگیرد و هرگونه ترک خودسرانه و خارج از نظارت پزشک می تواند عوارض مخربی بر سلامت مصرف کننده داشته باشد به همین منظور ترک قرص ضد اضطراب یکی از خدمات ارائه شده در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره به عنوان بهترین مرکز ترک اعتیاد کشور می باشد و بصورت تخصصی زیر نظر بهترین درمانگرهای اعتیاد شامل تیم پزشکی جهت جلوگیری از عوارض ترک، تیم روانشناسی با هدف آموزش بیمار جهت کنترل وسوسه و جلوگیری از لغزش دوباره و روانپزشک ترک اعتیاد با هدف کنترل علائم روانی بیمار انجام می شود تا علاوه بر درمان جسمانی، مشکلات روانی و روحی بیمار نیز درمان شود و با اصلاح چهارچوب های ذهنی خود بتواند یک زندگی بدون مصرف دوباره مواد مخدر را از سر بگیرد و تبدیل به یکی از اعضای عادی جامعه و خانواده شود.

درمان اعتیاد و سم زدایی قرص ضد اضطراب در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره توسط بهترین کادر روانپزشکی، متخصصین علوم اعصاب شناختی، پزشکان متخصص در رشته های قلب، عفونی و ریه، تیم روانشناسی، روان پرستار، پیراپزشک و پزشک عمومی و تیم پرستاری انجام می پذیرد و با استفاده از روش های نوین درمانی و امکانات بروز و پیشرفته نظیر بیوفیدبک، نوروفیدبک و آر تی ام اس ضامن حفظ سلامت بیماران و درمان بی بازگشت آنها باشیم. از ویژگی های دیگر مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره می توانیم به ارائه بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد و بخش بستری مجزا برای بانوان و آقایان، امکانات رفاهی، ورزشی، تفریحی، بیمارستانی و بخش ICU، ویزیت بالینی روزانه، خدمات درمانی شبانه روزی و پیگیری های بعد از درمان اشاره نمود که هدف اصلی ما رعایت منشور حقوق بیمار و خانواده آن می باشد تا با فراهم آوردن بهترین امکانات درمانی و رفاهی شرایط بی نظیری جهت درمان بیمار فراهم آوریم.

سوالات متداول ترک قرص ضد اضطراب

آیا مصرف قرص ضد اضطراب باعث بهبود کیفیت خواب می شود؟
خیر، مصرف این قرص نه تنها کمکی به ارتقا کیفیت خواب شما نخواهد کرد، بلکه باعث ابتلا به خواب آلودگی و اختلالات خواب نیز خواهد شد.

آیا امکان ترک سرپایی قرص ضد اضطراب وجود دارد؟
خیر، رفع وابستگی و ترک قرص اضطراب نیازمند دریافت خدمات روانپزشکی می باشد به همین جهت ضروری است که در کلینیک ترک اعتیاد انجام بگیرد به همین منظور ترک قرص ضد اضطراب در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره تحت نظر مجرب ترین تیم روانشناسی و روانپزشک ترک اعتیاد انجام می گیرد.

آیا مصرف قرص ضد اضطراب باعث اختلال روانپریشی می شود؟
سوء مصرف قرص ضد اضطراب طیف گسترده ای از بیماری های روانی را در بر می گیرد که اختلال روانپزیشی از مهمترین آنها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *