روانپزشک ترک اعتیاد

۲٫۷
(۳)
کلینیک ترک اعتیاد

خدمات روانپزشکی

خدمات روانپزشکی ترک اعتیاد

یکی از راهکارهای مفید برای درمان اعتیاد و درمان بیماران اعصاب و روان، ارائه و دریافت خدمات روانپزشکی در مرکز ترک اعتیاد می باشد. به همین جهت خدمات روانپزشکی در کلینیک ترک اعتیاد طلوعی دوباره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کلیه روند و برنامه درمانی که شامل تشخیص، ارزیابی، درمان و پیشگیری از بروز علائم رفتاری و عاطفی می شود تحت نظر بهترین روانپزشک ترک اعتیاد در تهران انجام می گیرد.

کلینیک ترک اعتیاد و اعصاب و روان طلوعی دوباره با امکانات بیمارستانی، رفاهی و هتلینگ مناسب با بخش مجزای بستری برای بانوان و آقایان با اتاق‌های ۲ تخته و ۳ تخته، خصوصی و خصوصی ویژه (VIP) آماده ارائه خدمات به کلیه بیماران اعتیاد و اعصاب و روان می باشد.

نقش روانپزشک برای ترک اعتیاد چیست؟

یکی از مهمترین اقدامات جهت  درمان اعتیاد و اختلالات اعصاب و روان، تشخیص درست و علمی تیم درمانی می باشد و اگر دکتر روانپزشک ترک اعتیاد تشخیص دهد که بیمار جهت درمان اعتیاد نیاز به بستری شدن در کلینیک اعصاب و روان دارد مشاور تمام اطلاعات در مورد نوع و روند درمان و داروهایی که باید استفاده شود را به طور کامل به بیمار و خانواده آن توضیح خواهد دارد و بیمار با آگاهی کامل، درمان خود را آغاز خواهد کرد.

بیماری های اعصاب و روان ناشی از بروز اختلالات شیمیایی مغز است و با دریافت خدمات روان درمانی توسط روانشناس ترک اعتیاد و دارو درمانی توسط روانپزشک اعتیاد قابل درمان می باشند به همین منظور در مرکز ترک اعتیاد و اعصاب و روان طلوعی دوباره، تیم روانشناس و روانپزشک ترک اعتیاد در کنار یکدیگر به درمان بیماری ها رفتاری و بالینی می پردازند.

کلینیک ترک اعتیاد

درمان بیماری اعصاب و روان

آیا بیماری های اعصاب و روان درمان دارند؟

همه ما در طول مدت زمان زندگی، بارها نگران سلامت روان خود می شویم اما تداوم این نگرانی ها می تواند باعث بروز استرس های بسیاری شود و بر عملکرد روزانه ما تاثیرات سوء وارد کند به همین جهت این نگرانی ها خود می تواند باعث بروز  یک بیماری روانی در مصرف کننده شود.

بیماری های اعصاب و روان به همراه اعتیاد، می تواند بیمار را در طول روز درگیر کند و بر عملکرد شغلی، تحصیلی و مهارت های زندگی او تاثیرات سوء وارد کند. به همین جهت مراجعه سریع به دکتر روانپزشک ترک اعتیاد و درمانگر می تواند نقش به سزایی در حفظ زندگی بیمار داشته باشد. با توجه به اهمیت موضوع، در مرکز ترک اعتیاد و اعصاب و روان طلوعی دوباره، بهترین روانپزشک ترک اعتیاد برای درمان بیماران اعصاب و روان حضور دارد. برای دریافت مشاوره می‌توانید تلفن متخصص روانپزشک ترک اعتیاد را شماره گیری فرمایید.

در پاسخ به سوال آیا بیماری های اعصاب و روان درمان دارند؟ امروزه به لطف پیشرفت علم و دانش برای اکثر بیماری‌ها، راه‌های درمانی وجود دارد. در خصوص بیماری‌های اعصاب و روان، کلید درمان و بهبود، مراجعه سریع به روانپزشک می‌باشد.

بیماران اعصاب و روان، عمدتا بیماران خطرناکی نیستند و صدمه ای به اطرافیان وارد نمی کنند اما در موارد محدودی ممکن است باعث آزار اطرافیان شوند که تمامی این موارد باید در زمان بستری به درمانگران گفته شود.

آیا داروهای اعصاب و روان اعتیادآور هستند؟

همه ی داروها فواید و عوارض خود را دارند اما در خصوص داروهای اعصاب و روان باید بگوییم که ضرر این داروها، بسیار کمتر از فواید آن‌ها است و مصرف آن‌ها تحت نظر روانپزشک هیچ مشکلی برای مصرف کننده ایجاد نمی‌کند.

دکتر روانپزشک ترک اعتیاد، بسته به شرایط و وضعیت سلامتی بیمار ممکن است از روش های مختلفی درمانی استفاده کند که این متدهای درمانی شامل روان درمانی، مداخلات روانی و شوک درمانی یا ECT باشد. همچنین روانپزشکان می‌توانند همراه با گفتگو و همکاری با بیماران رابطه پیچیده ای را بین بیماری های عاطفی، پزشکی، روابط ژنتیک و سابقه خانوادگی، ارزیابی کنند و برنامه های درمانی مناسب برای بیماران اعصاب و روان و ترک اعتیاد تنظیم کنند.

مرکز ترک اعتیاد و اعصاب و روان طلوعی دوباره، با بکارگیری بهترین گروه روانپزشک ترک اعتیاد تهران، آماده ارائه خدمات به بیماران می‌باشد. کافیست با تلفن روانپزشک ترک اعتیاد تماس بگیرید.

مرکز ترک اعتیاد

کلینیک روانپزشکی طلوعی دوباره

درمان انواع بیماری های اعصاب و روان در کلینیک ترک اعتیاد

بیماری های اعصاب و روان تاثیرات مختلفی بر روحیه و تفکر مصرف کننده می گذارند اما خوشبختانه طیف گسترده ای از بیماری ها قابل درمان می باشند که برخی از آنها عبارتند از:

افسردگی

اسکیزوفرنی

اختلال اضطرابی

اختلال شخصیتی

بیماری دو قطبی

با با ارزیابی روانشناختی روان درمانگر و روانپزشک ترک اعتیاد یا متخصص بهداشت روان درباره علائم، افکار، احساسات و الگوهای رفتاری، نوع و شدت بیماری فرد تشخیص داده می‌شود. کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان طلوعی دوباره، درمان اعتیاد را با توجه به وضعیت جسمی و روحی بیمار، به دو صورت بستری و یا درمان سرپایی تحت نظر روانپزشک ترک اعتیاد در ونک انجام می‌دهد.

کلینیک ترک اعتیاد

ECT

الکتروشوک درمانی یا (Electro Convulsive Therapy (ECT

الکترو شوک درمانی یا ECT یک روش درمانی می باشد که عمده فعالیت آن بر اعمال جریان الکتریکی بر مغز می باشد و بیشتر برای درمان افسردگی شدید تجویز می شود. تحریک عمیق مغزی (DBS)، تحریک عصب واگ (VNS) و تحریک مغناطیسی ترانس کرانیال (TMS) از جدیدترین روش های درمانی است که برای درمان برخی از اختلالات روانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین این روش های درمانی برای درمان افسردگی فصلی نیز قابل استفاده است و توسط دکتر روانپزشک ترک اعتیاد در تهران، داخل کلینیک روانپزشکی “طلوعی دوباره” قابل اجرا می‌باشد.

کلینیک ترک اعتیاد

روانپزشکی

درمان اختلالات روانی با داروهای روانپزشکی

روانپزشکان پس از انجام ارزیابی های دقیق می‌توانند داروهایی را برای کمک به درمان اختلالات روانی تجویز کنند. داروهای روانپزشکی می‌توانند به بهبود عدم تعادل در شیمی مغز که در برخی از اختلالات روانی نقش دارند، کمک کنند. بیماران تحت درمان با داروهای طولانی مدت برای نظارت بر اثربخشی دارو و هرگونه عوارض جانبی، باید به طور دوره ای توسط روانپزشک خود ویزیت گردند.

داروهای ضد افسردگی

افسردگی یکی از عوارض اعتیاد است، بنابراین روانپزشک ترک اعتیاد در صورت تشخیص این بیماری، داروهای ضد افسردگی تجویز خواهد کرد. این‌ها داروهایی هستند که می‌توانند به تسکین علائم افسردگی، اختلال اضطراب اجتماعی، اختلال عاطفی، افسردگی مزمن خفیف، اختلال هراس، PTSD، اضطراب، اختلال وسواس فکری، اختلال شخصیت مرزی و اختلالات خوردن کمک کنند.

داروهای ضد روان پریشی

داروهای روانپزشکی که تنها باید با تجویز پزشک مصرف شود قادر به درمان انواع مشکلات و بیماری های اعصاب و روان می باشند. این داروها برای درمان علائم روانی همچون توهم، اسکیزوفرنی و دو قطبی نیز بسیار موثر اند.

داروهای روانپزشکی تنها باید با تجویز روانپزشک ترک اعتیاد، برای درمان روانپریشی ناشی از اعتیاد و بیماری‌های اعصاب و روان مصرف شود. این داروها برای درمان علائم روانی همچون توهم، اسکیزوفرنی و دو قطبی نیز بسیار موثر هستند.

اضطراب مداوم تاثیرات مخربی به عملکرد روزانه و سلامت بیمار دارد. اما می‌توان آن را با مراجعه حضوری و دریافت مشاوره از روانشناس و روانپزشک در کلینیک روانپزشکی طلوعی دوباره و درصورت لزوم استفاده از داروهای روانپزشکی (آرام بخش‌ها و ضد اضطراب‌ها) و تکنیک‌های درمانی مانند درمان رفتاری شناختی، درمان کرد. برای رهایی از عوارض روانی اعتیاد، همین حالا تلفن تماس روانپزشک ترک اعتیاد را شماره گیری فرمایید.

تثبیت کننده خلق وخو

داروهای تثبیت کننده خلق و خو، به کاهش علائم اضطراب مانند نگرانی، ترس و حمله هراس کمک می‌کند. اگر شما اعتیاد داشته باشید و دچار نوسان خلق و خو شده باشید این دارو ممکن است توسط روانپزشک ترک اعتیاد برای شما تجویز شود. کاربرد این نوع داروها بیشتر برای درمان اختلال دوقطبی می‌باشد، البته برای درمان این نوع بیماری، روانپزشک اعتیاد، غالباً دارو درمانی و روان درمانی توسط روانشناس متخصص اعصاب و روان و ترک اعتیاد را تجویز می‌کند.

درمان اعتیاد با داروهای روانپزشکی

در مراکز درمانی از داروهای مختلفی برای درمان اعتیاد استفاده می شود که عوارض مخربی برای مصرف کننده به همراه دارد اما در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره تنها از دارو نالتروکسان استفاده می شود که هیچ گونه عوارضی برای مصرف کننده ندارد و وابستگی ایجاد نمی کند.

در مرکز ترک اعتیاد طلوعی دوباره از هیچگونه شبه مخدر مثل متادون و ب۲ برای درمان اعتیاد استفاده نمی شود چرا که این داروها نه تنها کمکی به ترک و درمان مصرف کننده نمی کند بلکه باعث اعتیاد و وابستگی می شوند.

مرکز ترک اعتیاد

نالتروکسان

نالتروکسان Naltrexone

نالتروکسان باعث کنترل اثرات مواد اعتیادآور بر روی بدن مصرف کننده می شود. این دارو به عنوان بخشی از برنامه درمانی برای کنترل میل وابستگی به مواد مخدر یا الکل استفاده می‌شود و وقتی بیمار از داروی نالتروکسان برای ترک اعتیاد استفاده می‌کند، مغز توسط نالتروکسان پوشیده و گیرنده های مغز توسط نالتروکسان بلاک می شوند. نالتروکسان در درمان الکلیسم ( اعتیاد به مصرف الکل) نیز استفاده می‌شود.

در این مطلب راجع به روانپزشک ترک اعتیاد صحبت شد. مرکز تخصصی ترک اعتیاد طلوعی دوباره با داشتن امکاناتی رفاهی و هتلینگ آماده ارائه خدمات به شما است. این مرکز با بهره‌گیری از بهترین گروه روانپزشک ترک اعتیاد و روان درمانگرانی مجرب، آماده درمان ریشه‌ای اعتیاد شما یا عزیزتان است. اگر در ترک اعتیاد تردید دارید، طبیعی ست، اما کافیست همین حالا تلفن متخصص روانپزشک ترک اعتیاد کلینیک طلوعی دوباره را بگیرید. ما شما را در این مسیر همراهی می‌کنیم.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رای شما ثبت شود

میانگین آرا ۲٫۷ / ۵٫ شمارش آرا: ۳

رایی یافت نشد. اولین نفری باشید که رای میدهید.