مرکز ترک اپیوم یا شربت تریاک
شربت اپیوم یا شربت تریاک چیست؟
18 دی 1399
مرفین
مرفین چیست؟
18 دی 1399
نمایش همه
کلینیک ترک اعتیاد
۵
(۱)
کلینیک ترک اعتیاد

کمیکال چیست؟

کمیکال چیست؟

کمیکال مخدری بسیار قوی است که حدود ۱۰ الی ۱۲ سال پیش ساخته شده و به دلیل عوارض شدیدی که دارد متاسفانه میان جوانان محبوبیت بالایی پیدا کرده است. مصرف کمیکال باعث بروز کمایی مختصر و موقتی می شود. یکی از باورهای اشتباه که در ابتدا توسط سودجویان و دلالان برای جلب نظر جوانان باب شد و متاسفانه باعث اعتیاد بسیاری به این مخدر شد عدم اعتیادآوری کمیکال است که در این خصوص باید بدانید کمیکال مخدری بسیار اعتیاد آور است و وابستگی روانی و جسمانی به آن در دفعات اولیه مصرف شکل می گیرد.

کمیکال

نحوه مصرف کمیکال

کمیکال چگونه مصرف می شود؟

کانابینوئیدهای ماریجوانای صنعتی، آگونیستی برای گیرنده های مغزی هستند و با اتصال به گیرنده های مغز، ریه، کلیه و کبد بر سلامت جسمانی و روانی مصرف کننده تاثیر می گذارند که از مهمترین اثرات آن می توانیم به اختلال در حافظه اشاره و افزایش فشار خون اشاره کنیم که مصرف کننده حالتی مشابه سکته مغزی را تجربه کند. مواد اعتیادآور چه مثل شیشه و حشیش محرک باشند یا مثل هروئین و تریاک مخدر، صدمات فراوانی بر جسم و روح مصرف کننده وارد می کنند اما فشاری که مصرف کمیکال بر جسم بیمار وارد می کند بیش از همه ی مواد اعتیاد آور است.

کلینیک ترک اعتیاد

علائم ترک کمیکال

علائم ترک کمیکال

تشنج

افسردگی شدید

اختلالات روحی

کلینیک ترک اعتیاد

ترک کمیکال

ترک کمیکال

اعتیاد به کمیکال وابستگی جسمانی و روانی زیادی دارد به همین جهت درمان و ترک آن نیاز به دریافت خدمات روان درمانی دارد و ضروری است که در مرکز ترک اعتیاد انجام بگیرد و هرگونه ترک خودسرانه و خارج از نظارت پزشک می تواند عوارض مخربی بر سلامت مصرف کننده داشته باشد.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا رای شما ثبت شود

میانگین آرا ۵ / ۵٫ شمارش آرا: ۱

رایی یافت نشد. اولین نفری باشید که رای میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پنج =